Paulinianum

Wydawnictwo

„Paulinianum” to wydawnictwo Zakonu św. Pawła Pierwszego Pustelnika (Zakonu Paulinów). Od wielu lat profesjonalny i doświadczony zespół ludzi z pasją do książek zajmuje się ich przygotowaniem, począwszy od redakcji i korekt tekstu, poprzez skład i druk, by wreszcie z pełną satysfakcją oddać je w ręce czytelników.

W kręgu zainteresowań Wydawnictwa „Paulinianum” leży opracowanie edytorskie książek o charakterze zarówno teologicznym, pobożnościom oraz z zakresu życia duchowego, jak i popularnonaukowym i popularyzatorskim, które przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorcow.  Jako że jesteśmy wydawnictwem katolickim, decydujemy się na publikacje książek, których treść nie stoi w sprzeczności z wartościami chrześcijańskimi.

Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z doświadczonymi autorami, jak i debiutantami, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku wydawniczym. W każdym przypadku chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem mając za cel głównie najwyższą jakość wydawanych książek, a przede wszystkim satysfakcję zarówno autorów, jak i czytelników.

Do naszej oferty usług wydawniczych dołączamy możliwość nagrania przez autora filmów w naszym nowoczesnym studiu z green screenem, w którym może zaprezentować swoją książkę i przekonać przyszłych czytelników, że warto po nią sięgnąć.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie połączone z pasją i zamiłowaniem do słowa pisanego przyczyni się nie tylko do profesjonalnego wydania Twojej książki, ale będzie także przyczynkiem do Twojego sukcesu.

 

×