Paulinianum

Oferta dla Autorów

Twoi przyszli czytelnicy są w Internecie

 Każdy Autor marzy, by dotrzeć do jak najszerszego grona czytelników, którzy sięgną po jego książkę.

Epoka Internetu sprawiła, że koniecznie trzeba zaistnieć w wirtualnej rzeczywistości, aby pokazać światu owoc swojej pracy.

Niełatwo przebić się przez gąszcz setek, a nawet tysięcy tytułów książkowych, których z każdym dniem przybywa. Najwięcej Twoich przyszłych czytelników prawdopodobnie korzysta z popularnych mediów społecznościowych. Jeśli chcesz być zauważony/a, musisz się wyróżniać od innych.

Wydawnictwo Paulinianum nie zostawia swoich Autorów z wydrukowaną książką w magazynie. Damy Ci narzędzie, które pomoże Ci zwrócić na siebie uwagę w wirtualnym świecie.

 

KP-2021-7621.jpg (982 KB)

Przejdź do Studio Paulinianum

Sukces Twojej książki w 80% zależy od Ciebie!

Chętnie pomożemy Ci wykonać materiały promocyjne, jednak jest praca, której nie jesteśmy w stanie zrobić za Ciebie.

Nasza działka to zaledwie 20% zaangażowania. Aż 80% to Twoje działania promocyjne i – uwierz – nikt nie jest w stanie Ciebie, jako Autora/kę, w tym zastąpić. Dlaczego? Właśnie dlatego, że to Ty jesteś Autorem/ką, a Twoi czytelnicy sięgną po Twoją książkę, jeśli poczują do Ciebie sympatię, nawiążesz z nimi serdeczną relację, uchylisz rąbka tajemnicy o głębszym przesłaniu Twojej książki, przedstawisz motywy jej napisania itp.

Umieść filmy z Twoim przesłaniem do czytelników na swoich profilach w mediach społecznościowych, poproś swoich znajomych, żeby go lajkowali i udostępniali, nawiąż kontakt z blogerami, youtuberami czy influencerami. Generalnie postaraj się, żeby jak najwięcej osób mówiło o Twojej książce, a z pewnością pojawi się konieczność kolejnych dodruków.


 

Przejdź do Studio PaulinianumStudio Paulinianum – narzędzie na drodze do Twojego sukcesu

Ale skąd wziąć spersonalizowane i profesjonalnie nagrane swoje filmy?

Z pomocą przyjdzie Ci Studio Paulinianum. To właśnie tutaj możesz nagrać te ważne filmy, dzięki którym zaprezentujesz swoją książkę przyszłym odbiorcom. Każdy film będzie Twoim „posłańcem” i „ambasadorem” w wirtualnej przestrzeni. W Twoich nagraniach będziesz miał/a możliwość przekonania odbiorców, że naprawdę warto sięgnąć po owoc Twojej ciężkiej pracy.

Niezależnie od tego, czy wydałeś/aś książkę w Wydawnictwie Pauliniaum czy inny, możesz nagrać swoje materiały video w Studio Pauliniaum.

Dlatego teraz przejdź do strony naszego studia i zapoznaj się z naszą ofertą.

W razie pytań napisz do nas – chętnie na nie odpowiemy.

Kliknij TUTAJ i poznaj Studio Paulinianum, z którym możesz wyporomować swoją książkę. 

×