Paulinianum

Wydaj książkę

Inwestycja w siebie to najlepszy wybór!
Napisałaś/napisałeś książkę – nie zostawiaj jej w szufladzie, ale pozwól jej ujrzeć światło dzienne i dotrzeć do Czytelników, którzy na nią czekają. Na początek spróbuj wydać ją w niewielkim nakładzie. Potem przyjdzie czas na większe. My wiemy, jak to zrobić, dlatego chętnie Ci pomożemy. Redakcja tekstu, korekta, skład komputerowy, przygotowanie do druku i współpraca z drukarnią to nasza codzienność. Na końcu tego procesu oddamy Ci gotową książkę lub, jeśli sobie tego życzysz, nasz dział handlowy zajmie się jej promocją i dystrybucją.

Zatem podejmij wyzwanie i zainwestuj w siebie oraz w swoją książkę. Jeśli podbije serca Czytelników, przyniesie Ci nie tylko satysfakcję…


Weź sprawy w swoje ręce!

Ile książek się sprzeda? W 80% to zależy od Ciebie. Nie wystarczy umieścić książkę w księgarni internetowej lub oddać do hurtowni. Trzeba ogłosić światu, że masz coś wartościowego do zaproponowania. Tutaj jest miejsce na pracę, której niestety nie jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie. Jedynie Autor ma największę siłę przekonania czytelników, żeby sięgnęli po jego dzieło. Ze swej strony możemy podopwiedzieć Ci, jak to zrobić.2 godziny nagrania w naszym green-studio gratis.

Internet to wielki rynek z potencjalnymi czytelnikami, których może zainteresować Twoja książka. Możemy pomóc Ci nagrać krótkie filmy, w których zaprezentujesz owoc swojej ciężkiej pracy. Filmy możesz wykorzystać na swoim profilu na FB, albo YouTube, poprosić znajomych, aby je udostępniali i w ten sposób dotrzeć to swoich nowych Czytelników. Wychodzac Ci na przeciw w pakiecie dajemy Ci dwugodzinną sesję nagraniową w naszym studio filmowym.

Jak mógłby wyglądać Twój film zobacz TUTAJ.

Jakie książki wydajemy?
Wydamy dla Ciebie zarówno książkę o tematyce ogólnej, powieść, biografię, pamiętnik, wspomnienia, tomiki poezji i inne. Przygotujemy także publikacje specjalistyczne, takie jak doktorat, rozprawa habilitacyjna, profesorska i inne.   


Czy książka będzie miała ISBN?
Oczywiście tak. Jeśli podejmiemy się wydania książki nadamy jej numer ISBN.

Czy finansujemy wydawane książki?
My wiemy, jak się „robi” książkę, Tobie jednak zostawiamy pozyskanie pieniędzy na jej wydanie. Wiesz już, że inwestycja w siebie to najlepsza lokata ze wszystkich możliwych. Znajdziesz z pewnością ludzi, którzy także Ci zaufają i pomogą. Dobra i wartościowa praca zwróci się z nawiązką. Jeśli pozostawisz nam książkę do dystrybucji, będziemy się z Tobą systematycznie rozliczali i wypłacali zarobione pieniądze. Cóż, kto nie podejmuje wyzwań, nie dochodzi do celu i nic nie zyskuje.


Ile kosztuje wydanie książki?
Tu nie ma gotowej odpowiedzi. Wszystko zależy od wielu czynników: objętości i stopnia trudności tekstu, posiadania fotografii bądź ilustracji, formatu, rodzaju papieru, oprawy, nakładu i innych. Dlatego napisz do nas – prześlij swój tekst, opisz, jak miałaby wyglądać Twoja książka, a my przedstawimy Ci naszą ofertę.


Skontaktuj się z nami pisząc e-maila na adres:

wydawnictwo@paulinianum.pl .
Czekamy na Ciebie!

×