Paulinianum

Wydaj książkę

Inwestycja w siebie to najlepszy wybór!

quill-pen-on-an-old-book-in-a-library-P4GNDL6.jpg (14.05 MB)


Napisałeś/aś książkę – nie zostawiaj jej w szufladzie, ale pozwól jej ujrzeć światło dzienne i dotrzeć do Czytelników, którzy na nią czekają. 

Na początek spróbuj wydać ją w niewielkim nakładzie. Potem przyjdzie czas na większe.

My wiemy, jak to zrobić, dlatego chętnie Ci pomożemy. Redakcja tekstu, korekta, skład komputerowy, przygotowanie do druku i współpraca z drukarnią to nasza codzienność.

Na końcu tego procesu oddamy Ci gotową książkę lub, jeśli sobie tego życzysz, umieścimy ją w naszej księgarni internetowej.

Zatem podejmij wyzwanie i zainwestuj w siebie oraz w swoją książkę. Jeśli podbije serca Czytelników, przyniesie Ci nie tylko satysfakcję…
Czy na książce można zarobić?

businesswoman-using-the-laptop-8539H8K.jpg (8.78 MB)


Naszym zdaniem tak, pod warunkiem, że weźmiesz sprawy w swoje ręce.

W 80% sukces zależy od Ciebie. Nie wystarczy umieścić książkę w księgarni internetowej lub oddać do hurtowni. Trzeba przekonać Twoich przyszłych czytelników, że masz coś wartościowego do zaproponowania.

Tutaj jest miejsce na pracę, której niestety nie jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie. Jedynie Autor ma największę siłę przekonania odbiorców, żeby sięgnęli po jego dzieło. Ze swej strony możemy podopwiedzieć Ci, jak to zrobić.

Dzisiaj świat żyje w Internecie. Nie zawsze wystarcza nawet strona internetowa książki. Mimo wszystko ludzie najchętniej oglądają filmy. Dlatego możesz nagrać swój własny film w naszym wirtualnym studiu.

Jeśli pozostawisz nam książkę do dystrybucji, Twoją książkę możemy umieścimy w naszej księgarni internetowej Paulinianum - Książka dla życia. Rozliczamy się według następującej zasady:

65% uśrednionej ceny netto trafia do Ciebie.

7% przekazujemy na nasz projekt Książka dla Życia

28% pozostaje u nas na pokrycie kosztów zwiazanych z działaniem księgarni.

Cóż, kto nie podejmuje wyzwań, nie dochodzi do celu i nic nie zyskuje.

Kliknij TUTAJ i zobacz jak możemy Ci pomóc wypromować Twoją książkę.2 godziny nagrania w naszym green-studio w promocyjnej cenie dla Autorów.


KP-2021-7621.jpg (982 KB)

 

Internet to wielki rynek z potencjalnymi czytelnikami, których może zainteresować Twoja książka.

Możemy pomóc Ci nagrać krótkie filmy, w których zaprezentujesz owoc swojej ciężkiej pracy.

Filmy możesz wykorzystać na swoim profilu na FB, albo YouTube, poprosić znajomych, aby je udostępniali i w ten sposób dotrzeć to swoich nowych Czytelników. 


Jak mógłby wyglądać Twój film zobacz TUTAJ.

Jeśli wydasz u nas książkę dajemy Ci dwie godziny nagrań w naszym studiu i 4 filmy o długości do 10 min. w specjalnej obniżonej cenie tylko dla naszych Autorów.


Jeśli masz już gotową książkę i chciałbyś nagrać jej filmy promocyjne, to nasze studio jest do Twojej dyspozycji.

Kliknij TUTAJ i przejdź do strony Studio Paulinianum


Jakie książki wydajemy?


vintage-old-books-on-shelf-isolated-on-white-PQ7SK46.jpg (13.84 MB)Wydamy dla Ciebie zarówno książkę o tematyce ogólnej, powieść, biografię, pamiętnik, wspomnienia, tomiki poezji i inne. Przygotujemy także publikacje specjalistyczne, takie jak doktorat, rozprawa habilitacyjna, profesorska i inne.


Czy finansujemy wydawane książki?

 

save-money-B3PVJW9.jpg (8.35 MB)

 

My wiemy, jak się „robi” książkę, Tobie jednak zostawiamy pozyskanie pieniędzy na jej wydanie.

Wiesz już, że inwestycja w siebie to najlepsza lokata ze wszystkich możliwych.

Znajdziesz z pewnością ludzi, którzy także Ci zaufają i pomogą. Dobra i wartościowa praca zwróci się z nawiązką.

Ile kosztuje wydanie książki?


Tu nie ma gotowej odpowiedzi. Wszystko zależy od wielu czynników: objętości i stopnia trudności tekstu, posiadania fotografii bądź ilustracji, formatu, rodzaju papieru, oprawy, nakładu i innych. Dlatego napisz do nas – prześlij swój tekst, opisz, jak miałaby wyglądać Twoja książka, a my przedstawimy Ci naszą ofertę.


Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje!

checking-email-HXNRFZ3.jpg (1.36 MB)

Skontaktuj się z nami pisząc e-maila na adres: wydawnictwo@paulinianum.pl lub skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT.Czekamy na Ciebie!

×